1 kombine alana 1 kombine bedava

ÖZKAN BAKKAYLI

Hatayspor kulübü tarafından yapılan alınan her kombine bilet için kombine bileti alan kişinin eşine veya çocuğuna (7-15 yaş arası) 1 kombine bilet hediye edileceği duyuruldu.

Yapılan açıklamada, “Kendi adınıza aldığınız 1 kombineye ek olarak, eşinize veya çocuğunuza 1 adet daha kombineyi biz hediye ediyoruz. Evli olmayan taraftarımız da kendi adına bir kombine aldığında, yine kadın veya çocuk adına almak şartıyla, hediye kombine imkânından faydalanabiliyor.  Haydi, Hatayspor’u tribünlerde ailelerimizle birlikte destekleyelim.

‪Eş ve çocuklar için yaptığımız hediye kombine kampanyamız, daha önce kombine satın alan taraftarlarımız için de geçerlidir. Kurulduğundan bu yana kadın ve çocuk taraftarlara tribünde yer vermeyi büyük bir amaç haline getiren kulübümüz sizleri ve ailenizi tribünde ağırlamaktan şeref duyacaktır.  Detaylı bilgi için (0326) 215 1631 numaralı telefonu arayabilirsiniz” ifadelerine yer verildi.

ŞU ANA KADAR 600 KOMBİNE SATILDI

Öte yandan kulüp yöneticileri tarafından yapılan bilgilendirmede şu ana kadar 600’den fazla kombine bilet satışı yapıldığı duyuruldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube