1 Nisan’da Hatay yeniden doğacak!

HRT Akdeniz TV’de Gazeteci Ali Yolcu’nun sunduğu Demokrasi Bulvarı’na katılan İbrahim Güler, “CHP lideri Sn. Kılıçdaroğlu da Hatay’da 2 miting yaptı. Oldukça zayıf geçen mitingin rakamları 10-12 bin civarı idi. Cumhurbaşkanımız da 2 miting yaptı. Her bir mitinge 100 bin civarı katılım vardı. Bu 31 Mart için önemli bir işarettir” dedi.

HABER MERKEZİ

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Güler, katıldığı televizyon programında seçimin galibinin şimdiden belli olduğunu söyledi.

HRT Akdeniz TV’de Gazeteci Ali Yolcu’nun sunduğu Demokrasi Bulvarı’na katılan İbrahim Güler, “CHP lideri Sn. Kılıçdaroğlu da Hatay’da 2 miting yaptı. Oldukça zayıf geçen mitingin rakamları 10-12 bin civarı idi. Cumhurbaşkanımız da 2 miting yaptı. Her bir miting 100 bin civarı katılım vardı. Bu 31 Mart için önemli bir işarettir. DSP genel başkanı da Hatay’a geleceğini duydum o da gelse Kılıçdaroğlu, kadar bir topluluğun geleceğini düşünüyorum. DSP’nin bu güne dek aldığının üzerinde farklı bir oy alacağını düşünmüyorum” dedi.

HATAY YENİDEN DOĞACAK

1 Nisan’dan İtibaren Allah’ın izniyle Hatay için çalışmalara başlayacaklarını belirten Başkan Adayı Güler: Hatay’ı bir bütün olacak biçimde projelendirdik. Zaten Büyükşehir olmaktaki amaç şehrin bir bütün olarak değerlendirilmesi. Hatay tamamında kültür merkezi ve kongre salonları, gençlik merkezleri, kadın yaşam merkezleri, anne destekleri, düğün destekleri, üniversiteye hazırlık destekleri, yaş büyüklerimiz için huzur evleri, spor stadyumları,(Bordo beyaz) Kent parkları, millet parkları ile adeta yeniden doğacak.

Asi Nehri için projemiz hazır biz Halici bile düzeltmiş bir partiyiz. Asi 1,5 yıllık bir çalışma ile mükemmel bir sonuca ulaşacak.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube