10 bisikletçi, 10 Kasım için Anıtkabir’e yola çıktı

GÜLŞAH DÖNMEZ

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Ata’mızın yolundayız bisiklet turuna katılan bisikletliler Anıtkabir’e uğurlandı.

Hatay Bisiklet Spor Kulübü Başkanı Doç.Dr.Şerafettin Kaya önderliğinde Atamızın ebedi istirahatgahına pedal çevirecek olan 10 bisikletçi kendilerine sponsorluk desteği sağlayan Özel Defne Hastanesinin önünde düzenlenen uğurlama töreni ile Atamızın yolundayız bisiklet turunun startını verdiler. Bisikletçiler arasında Defne Hastanesi doktorlarından Serhat Gözel’in de bulunduğu kafileyi bu anlamlı yolculuklarına uğurlayanlar arasında Defne Hastanesi Genel Müdürü Uzman Dr. Mehmet Çelikel, İşletme Müdür Yardımcısı İbrahim Ünal, Başhemşire Nursen Ülke ve Doktorlar vardı.

Çıktıkları bu kutlu yolda tüm bisikletçilere başarı dileyen Defne Hastanesi Genel Müdürü Uzman Dr.Mehmet Çelikel, Sosyal sorumluluk projeleri ile her daim farkını ortaya koymayı başarmış bir kurum olarak böylesine anlamlı bir etkinliğe doğru yol alacak olan Hatay Bisiklet Spor Kulübü bisikletçilerinin yanında yer almanın gururunu yaşadıklarını ifade ederek kazasız belasız bir şekilde Anıtkabir’e ulaşmalarını diledi.

Özel Defne Hastanesi önünde çekilen toplu fotoğrafın sonrasında bisikletçiler hastane yönetimi ve vatandaşların alkışları ile Ankara’ya uğurlandı.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube