26 yıldır Hatayspor’u bırakmıyor

METİN DİNGİL

Uzun yıllar Hatayspor’da yöneticilik yapan Galip Hamzağlu, yönetici olmadığı yıllarda da takımını yalnız bırakmıyor.

Mevcut yönetimde yeralmamasına rağmen Hatayspor’u bırakmayan, kendi sahasında ve deplasmanda oynadığı maçları kaçırmayan Galip Hamzaoğlu, “Benimkisi bir aşk, sevgi ve tutku. Adına ne koyarsanız koyun ben Hatayspor’a aşığım. Çocukluğumdan bu yana Pazar günlerini heyecanla beklerdim. Yönetici olduktan sonra da fiili olarak hizmet vermenin onurunu yaşadım” diye konuştu.

DEPLASMANLARA EŞİMLE GİDİYORUZ

Galip Hamzaoğlu, Hatayspor’un deplasmanlarda oynadığı maçlara eşiyle birlikte gittiklerini belirterek, “Ailemde benim gibi fanatik Hataysporlu. Çocuklarımın hepsi birer Hatayspor taraftarı. Eşim maç günü sabahtan hazırlığını yapar ve maçı ailece yaşarız” dedi.

Son Afyon deplasmanına yine eşiyle birlikte gittiklerini ifade eden Galip Hamzaoğlu, maç sonrası galibiyet sevincini yönetici arkadaşları ve oyuncuları ile birlikte yaşadıklarını söyledi.

Hamzaoğlu, son olarak da tek hayalinin de Hatayspor’u Süper Lig’de görmek olduğunu dile getirerek, “İnşallah o günleri yaşarız. Bu sezon takımımızın Play-Off’a kalacağına inanıyorum. Final neden olmasın, Süper Lig neden olmasın? Diyorum. Sabırla takımımızı destekleyelim” diye konuştu.

Galip Hamzaoğlu, 1992 yılında yönetici olarak başladığı Hatayspor yöneticiliğinde çok sayıda unutamadığı anıları olduğunu ve bir gün bunları kitap haline getirmeyi düşündüğünü sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube