31 Mart’ı 12’den vurdular!

ALİ YOLCU

Defne Avcılar ve Atıcılık Spor Kulübünün organize ettiği etkinliğe katılan CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman yanı sıra Çekmece Mahalle Muhtarı Fikret Çolakoğlu,  CHP Defne İlçe Başkanı Ali Kemal Yeşiloğlu, CHP Defne İlçe Yöneticilerinden Ayhan Yıldız, Dernek Başkanı Yeter Çolakoğlu, Defne Muhtarlar Derneği Başkanı Muhsin Demirel, CHP Meclis aday adayı işadamı Mehmet Karakaş ve diğer yöneticiler Çekmece Atış Sahasında güzel bir gün geçirdiler..

Defne Avcılar ve Atıcılık Spor Kulübünün organize ettiği etkinlikte birlikte yemek yiyen kalabalık grup, daha sonra ellerine tüfekleri aldılar ve hünerlerini gösterdiler.

Hedefi 12’den vuran iki siyasetçi Milletvekili Mehmet Güzelmansur ve Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman ise nişan almakta ki ustalıklarıyla adeta hayranlık uyandırdılar.

Her iki isim 31 Mart seçimlerini hedef aldıklarını ve hedefi de tam 12’den vurduklarını öne sürerek, seçmene önemli mesajlar verdiler.

Etkinlik sırasında Defne Avcılar ve Atıcılık Spor Kulübü Yeter Çolakoğlu ise birbirinden güzel atışlarla izleyenleri kendine hayran bırakırken, bu ve benzeri etkinlikleri tekrarlayarak seçilmişleri ve seçenleri daha sık bir araya getirmeyi hedeflediklerini söyledi.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube