50 Proje ile yola çıktık!

BÜLENT KAVUK

Samandağ’da faaliyet gösteren ‘Sözümüz Var Meclisi’nin oylaması sonrasında Samandağ Adayı olarak belirlenen isim Avukat Yusuf Ziya Kuzu, partisi DSP’ye ve kendine oy istedi. Uzman isimlerle hazırladıkları 50 projeyi yaşama geçirebilmeleri için Samandağlılardan destek isteyen Kuzu, ‘Samandağ ilçesinin kısa süre içinde çehresini değiştireceğiz’ dedi.

Demokratik Sol Partinin Samandağ Belediye Başkan adayı genç Avukat Yusuf Ziya Kuzu iddialı konuştu.

SÖZÜMÜZ VAR MECLİSİ

‘Daha yaşanılır bir Samandağ için Türkiye’de siyaset yapan tek sol partisi konumunda ki DSP’ye oy istiyoruz’ diyen Kuzu, ‘Samandağ ilçesinin çehresini değiştirmek için geliyoruz. Samandağ ilçesi DSP iktidarı ile birlikte hak ettiği yere kısa sürede varacak” dedi.

Samandağ’da faaliyet gösteren ‘Sözümüz Var Meclisi’ tarafından gerçekleştirilen oylama sonrasında Samandağ adayı olarak belirlenen Yusuf Ziya Kuzu, Samandağlılar tarafından bu göreve layık görülmesi halinde bugünden hazırladıkları 50 adet projeyi adım adım yaşama geçirerek Samandağ’ı cennette çevireceklerini belirtti.

Yusuf Ziya Kuzu, “Analarımızın ak sütü gibi helal, analarımızın ak sütü gibi temiz bir siyaset yapacağız. Samandağ’da kimseyi ayrıştırmadan, ötekileştirmeden tam tersine birleştiren bir yönetim olacağız. Akıl, vicdan ve vizyon ile Samandağ ilçesini yönetmeye talibim” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube