Aday adayı Özçelik, iddialı konuştu!

ALİ YOLCU

31 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kala tüm aday adaylarında ciddi bir heyecan yaşanmaya başlandı. Seçimlere 4 ay kala hareketlenen siyaset dünyasının tanınmış isimlerinden işadamı Mehmet Özçelik bilindiği üzere Samandağ ilçesinden Belediye Başkan aday adayı olarak seçmenin karşısına çıkacak.

Önce aday ardından Belediye Başkanı seçilmesi halinde Samandağ ilçesini başta turizm olmak üzere diğer tüm alanlarda hak ettiği yere taşıyacağını aktaran Mehmet Özçelik, 1993 yılından bu yana turizm bölgesi ilan edilmiş Samandağ ilçesine turizm adına bir tek çivinin dahi çakılmadığını hatırlattı.

YEREL YÖNETİCİLERDE SORUMLU

Bu alanda yaşanan ihmalkârlığın ve sorumsuzluğun sadece hükümete yüklenemeyeceğini vurgulayan Mehmet Özçelik, yerel yöneticilerinde istemesini bilmesi yanı sıra taleplerinde ısrarlı davranmaları gerektiğini söyledi.

Benzer şekilde tarım alanında da bir dönem ihracatçı ilçeler arasında yer alan Samandağ ilçesinin bugün tarım da adının dahi geçmediğini söyleyen Samandağ Belediye Başkan Aday Adayı işadamı Mehmet Özçelik, Samandağ için tarım alanında önemli çalışmalara imza atarak Samandağ’ın eski haline döneceğine işaret eti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube