AK Parti ömrünü tamamladı!

VEYSEL SAVAŞ

CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal CHP’nin adım adım iktidara yürüdüğünü söyledi.

AK Parti’nin artık ömrünü tamamladığını aktaran Serkan Topal ekonomiden, iç siyasete, dış siyasete kadar hiçbir noktada başarılı değiller. Türkiye’de ki 4 milyondan fazla mülteciyi geçin, işsizlik almış başını gidiyor. Emeklinin durumu orta da, memur özellikle büyük şehirlerde artık geçinemiyor. İşverenlerin de işçilerinde aynı anda şikâyetçi oldukları tek ülke Türkiye’dir. Bu da Türkiye’de yaşanana ağır ekonomik krizin ortaya koyduğu tablodur” dedi.

“Bütün bunların ve daha saydığım birçok şeyi üst üste koyduğunuz da AK Partinin ilk seçimlerde yolcu olduğunu görebilirsiniz. Bunu onlar da biliyor. Hazırlıklarını da ona göre yapıyorlar” Diyen Serkan Topal, Suriye politikası ile ilgili görüşlerini de dile getiren Serkan Topal, Suriye ile ilgili izlenen yanlış dış politikanın yıllardır sürdüğünü ve artık dünya ülkelerinin Suriye ile ilgili izledikleri politikalarının takip edilmesini istedi.

Esat ile mutlaka görüşülmesi gerektiğini belirten Topal, aksi halde Suriye’de ki durumun düzelmeyeceği gibi Türkiye’de 4 milyondan fazla mültecinin de ülkelerine geri gönderilmeyeceğini söyledi.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube