Ali Ezelsoy dualarla uğurlandı

METİN DİNGİL

Hatay’ın köklü, saygın ve sevilen ailelerinden olan Ezelsoy ailesinin kıymetli büyüğü Ali Ezelsoy son yolculuğuna dualar ve gözyaşları eşliğinde uğurlandı. Hatay Fenerbahçeliler Derneği Başkanlığını üzün süre başarılı bir biçimde yönetmesinin yanında bölgemizde eğitime verdiği destekler ile bilinen Merhum Ali Ezelsoy Affan Camisinde Cuma namazına müteakip yoğun katılım ile kılınan cenaze namazının ardından Antakya Asri Mezarlığına defnedildi.

Hatay protokol, siyaset, sanat ve spor camiasını bir araya getiren merhum Ali Ezelsoy’un cenaze törenine CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Defne Kaymakamı Nevzat Şengök, Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, Yayladağı Belediye Başkanı Mustafa Sayın, Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (HATSU) Genel Müdürü Mehmet Çaparali, siyasi partilerin temsilcileri, STK Başkanları, işadamları, yakınları ve sevenleri katılarak Ezelsoy ailesinin acısına ortak oldular.

Merhum Ali Ezelsoy için taziyenin Affan camisi taziye salonunda üç gün süresinde 15.00 ile 17.30 saatleri arasında alınacağı bilgisi verildi.

ÖZYURT Gazetesi olarak Merhum Ali Ezelsoy’a Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube