Almanya’da fuarın yıldızı oldular!

ALİ YOLCU

İlimiz Hatay’ın yüz akı BRF Treyler, Almanya Hannover’de 67. si düzenlenen ticari araç sektörünün en önemli fuarı IAA 2018’e bu yıl 3. kez katılarak yenilenen frigorifik treylerini kullanıcıların beğenisine sundu.

Konuya ilişkin görüşüne başvurduğumuz BRF Treyler Yönetim Kurulu Üyesi işadamı Hasan Ramazan ‘IAA Ticari Araçlar Fuarı’na Katılmaktan son derece memnun kaldıklarını söyledi.  Markalarını ve Türkiye’yi yurtdışında en önemli fuarlardan birinde temsil etmenin haklı gururunu yaşadıklarını söyleyen Ramazan, ürün kalitelerini dünya standartlarında olduğuna dikkat çekerek sektörde farklılık yaratmak için çaba gösterdiklerini söyledi.

ATP mevzuatına uygun FRC ve HACCP sertifikalı üretimleri ile son kullanıcının ihtiyaçlarını belirleyerek en uygun çözümü sunmanın öncelikleri arasında olduğunu söyleyen Hasan Ramazan, BRF Treyler, frigorifik treyler üretimine odaklandığını belirtti.

Hedeflerinin Avrupa pazarı olduğunun altını çizen Ramazan şöyle devam etti: “Treyler sektörünün daralmasından dolayı Avrupa’ya ağırlık vermeye başladık. 2017den itibaren İtalya, Hollanda, Belçika ve İspanya ya frigorifik treyler ihracatına başladık, bu ülkelere

Yatırım yapıyoruz. Yurtiçinde pazarın durgun seyretmesi yurtdışı pazarlarına olan ihtiyacı daha da artırmaktadır. Gıda taşımacılığında frigorifik treylerde alternatif modeller üzerine tasarım çalışmalarımız devam ediyor.  2019 başında sektörde büyük ses getirecek yeni modelin lansmanını gerçekleştireceğiz” dedi.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube