‘Amatör Kulüpleri her branşta destekleyeceğiz!’

ÖZKAN BAKKAYLI

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler ve beraberindeki heyet Amatör Spor kulüpleri Federasyonu’nu ziyaret etti.  Güler, amatör spor kulüplerinin de Hatay gibi kaderlerine terk edildiğini,  bu makûs talihin 31 Mart’ta değişeceğini belirtti.

‘Hatay için Milat olacak 31 Mart tarihine her gün biraz daha yaklaşıyoruz bu da bize ayrı bir heyecan, ayrı bir mutluluk veriyor’  sözleri ile konuşmasına başlayan İbrahim Güler, “Amatör kulüplere hizmetler,  tamamen Lütfü Savaş’a yakınlık ve uzaklık ile alakalı olarak gerçekleşiyor. Samimi iseniz ilişkileriniz iyi ise, destek görebilirsiniz. İlişkileriniz kötü ise ne kadar başarılı bir kulüp olursa olsun ne yazık ki destek göremiyorsunuz. Biz göreve geldiğimizde inşallah amatör kulüplerimiz de Hatay gibi şaha kalkacak. Diyalog odaklı değil hizmet odaklı çalışacağız.

ANTAKYA VE İSKENDERUN’A FUTBOL SAHALARI GELİYOR

Şehrin çalışmalarında günü birlik hareket edildiğine dikkati çeken Güler; ‘ Antakya’ya iki adet futbol sahası,  İskenderun’da iki futbol sahası ve yüzme havuzları projemiz var. Yerlerini acil ihtiyaç noktalarına göre birlikte belirleyeceğiz. Ben inanıyorum ki yerel belediye hizmetleri eğer hükümet desteği ile birleşirse mükemmel projeleri hayata geçirebiliriz’ dedi.

Spor faaliyetlerinde sporcularımızın, gidiş gelişleri ve konaklamaları ile alakalı onlara sahip çıkacağız. Siz bize inanın güvenin daima yanınızda sizlerle birlikte hareket edeceğiz bu konuda size söz veriyorum’  şeklinde konuşmasına son verdi.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube