Antakya Belediyesi CHP’nin olacak!

ALİ YOLCU

Antakya Belediyesi Başkan Adayı işadamı Hikmet Hatunoğlu Gazetemiz Haber Müdürü Ali Yolcu’ya konuştu. Kendisini bu göreve layık gören CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yanı sıra adaylığını açıkladığı toplantı da ‘Ben kendisine kefilim’ diyen CHP İl Başkanı Halil İbrahim Özgün’e teşekkür eden Hatunoğlu, Antakya’nın çok çeşitliliğine uygun olarak Antakya’nın tüm renklerini kucaklayacağını söyledi.

Antakya’da kim yaşıyorsa, “Alevi’si, Sünni’si, Hristiyan’ı, Ermeni’si, Yahudi’si, Kürt’ü, Türk’ü kim varsa onlarla birlikte Antakya’yı yöneteceğiz. Farklılıklarımızı zenginlik olarak görüp her bir rengi ayrı ayrı kucaklayacağız. Antakya’yı hizmete boğacağız” dedi.

Antakya’nın tüm eksikliklerini bildiğini aktaran CHP Antakya Belediyesi başkan adayı Hikmet Hatunoğlu, Ben halk çocuğuyum ve yoksulluktan gelmeyim. Bugün ekonomik dururum iyi ise bunu kendi emeğim ve kardeşlerimle birlikte alın teri dökerek yaptım. Bir tek kişi çıksın ve benim ona haksızlık ettiğimi söylesin ben yarın CHP’den de adaylıktan da siyaseten de bir daha dönmemek üzere istifa ederim” dedi.

Antakyalıların sağcısı, solcusu, tüm renkleriyle kendisini telefonlara boğduğunu aktaran Hikmet Hatunoğlu, “Antakyalılar her şeyin farkında. Hikmet Hatunoğlu’nun dürüstlüğünü biliyorlar. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Antakya’ya CHP bayrağını dikmeye sayılı günler kaldı. Zaten dedikodu yapanlarda bu gerçeği bildikleri için bu yola başvuruyorlar. Rakiplerim benden korkuyorlar. Antakya Belediyesi CHP’nin olacak. Bunu biliyorlar” dedi.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube