Antakya Belediyesi Türk Halk Müziği korosu beğenildi

HABER MERKEZİ

Antakya Belediyesi’nce kültür-sanat etkinlikleri kapsamında organize edilen Türk Halk Müziği konseri büyük beğeniye sahne oldu.

Antakya Belediyesi ev sahipliğinde 15 Temmuz Milli İrade Parkı’nda Gençlik Merkezi bünyesinde bulunan Türk Halk Müziği topluluğu tarafından düzenlenen konser etkinliğine Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ve Eşi Nursel Kimyeci, belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, daire müdürleri, belediye personelleri ile aileleri ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci programda yapmış olduğu konuşmada şu görüşlere yer verdi; “Çok kıymetli vatandaşlarımız, Antakya Belediyesi olarak düzenlemiş olduğumuz bu Türk Halk Müziği programımıza katılımınızdan dolayı sizleri en kalbi duygularla selamlıyorum. Antakya Belediyesi ailesi olarak sizlerin teveccühleri ile Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sizlere selamlarını getirdik. Sizlerin duası ile birçok hizmetlerimizi yaptık. Teknik, sosyal belediyecilik hizmetlerimizi gerçekleştirdik. Şimdi de sizlerin huzurunda kültürel değerlerimizi yaşatmak anlamında bu güzel konserimizi her birlikte icra ettik. Bu güzel konserimize katılmış olmanızdan dolayı sizlere şükranlarımı sunuyorum.”

Programın sonunda Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci emeği geçenlere teşekkür ederek çiçek takdim etti ve günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube