Antakya Belediyesi Türk Müziği korosundan resital

HABER MERKEZİ

Antakya Belediyesi’nce kültür-sanat etkinlikleri kapsamında organize edilen Türk Müziği Korosu’nun “Dillerdeki Nağmeler” adlı konseri büyük beğeniye sahne oldu.

Antakya Belediyesi ev sahipliğinde Kültür Merkezi’nde düzenlenen konser etkinliğine Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ve Eşi Nursel Kimyeci, AK Parti Antakya İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, daire müdürleri, belediye personelleri ile aileleri ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci programda yapmış olduğu konuşmada şu görüşlere yer verdi; “ Çok kıymetli misafirler, müsaadenizle kültürümüzü yaşatmak üzere fedakarca çalışan ve gönüllerini bu işe adayan değerli üstatlarımıza huzurlarınızda sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Bizlere böyle muhteşem bir gece yaşattığınız için, emeklerinizden dolayı sizlere sonsuz şükranlarımı sunuyor, çok teşekkür ediyorum. Sağ olun, var olun.”

Programın sonunda Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci emeği geçenlere teşekkür ederek koro şefi Şükrü Bezirci’ye çiçek takdim etti ve günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube