Antakya-Hatay için hayallerim var!

VEYSEL SAVAŞ

AK Parti’den Antakya Belediye Başkanlığına aday adayı olan Kudret Özbakış, çok önemli projelerle yola çıktıklarını söyledi.

Özbakış, hafta sonunda AK Parti İl binasına kalabalık bir toplulukla giderek, adaylık dilekçesini İlçe Başkanı Ramazan Alparslan’a teslim etti.

AK Parti’de 17 yıllık siyasi süreçte kimi zaman partide yattığını ve kalktığını belirten Özbakış, şöyle konuştu:

“Girdiğimiz bütün seçimlerden Allah’a şükür alnımızın akıyla çıktık. Partimizde artık yeni bir noktadayız. Bir yolun başlangıcındayız. Antakya’mıza, Partimize iyi bir şekilde hizmet etmek adına Antakya Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı için partiye müracaat etmiş bulunuyorum. Antakya ve Hatay için hayallerimiz var. Projelerimiz var. Bugüne kadar hep ricacı olarak gerçekleştirmiş bulunduğumuz Hatay için projeler var. Toplum için yaptıklarımız var, ama bunların tamamını hep beraber elbirliğiyle yaptık. Siz gönül dostlarıyla yaptık. Allah nasip eder, adaylığımız açıklanır ve bu topluma içinde bulunduğumuz şehre yaşadığımız şehre farklı şekilde hizmet etmeyi Allah nasip ederse, yine sizlerle beraber, Partimizde, beraber, el ele gönül gönüle, birlikte, gece gündüz demeden halkımıza hizmet edeceğiz.”

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube