Antakya OSB’de yollar tamam!

ALİ YOLCU

Antakya Organize Sanayi Bölgesinde ki yolların tamamı asfaltlandı. Asfaltlanmayan noktaların ise parke taş ile döşendiği ve sanayi bölgesinin bir bütün olarak modern bir görüntüye kavuştuğu gözlendi.

Konuya ilişkin görüşüne başvurduğumuz Antakya OSB Başkanı işadamı Tahsin Kabaali, OSB genelinde yürütülen çalışmalar kapsamında ulaşımı sağlayan yollara özel ilgi gösterdiklerini söyledi. Yolların neredeyse tamamının ya asfaltlandığını veya parke taş ile döşenerek sanayi bölgesi sakinlerinin hizmetine sunulduğunu aktaran Tahsin Kabaali, çalışmalar esnasında kendilerinden ilgiyi esirgemeyen ve çalışmalara asfalt dökerek büyük katkı sağlayan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve çalışanlarına teşekkür eti.

Antakya İskenderun karayolu üzerinde faaliyet gösteren Organize Sanayi Bölgesinin diğer sanayi sitelerine örnek olmasını dileyen vatandaşlar ise, “Gerçekten OSB modern bir görüntüye kavuşturuldu. Yolları, suyu, elektriği düzene girdi. Doğal Gaz ise büyük rahatlık. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Kabaali ve yönetimde yer alan diğer arkadaşlara çalışmalarından ötürü teşekkür ediyoruz” dediler.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube