Antakya’nın bekası için geliyoruz!

Saadet Partisi Antakya Belediye Başkan adayı Özal, dün gazetemizi ziyaret etti ve ‘1 Nisan sabahı Antakya’ya güneş doğacağını’ söyledi..

METİN DİNGİL

Saadet Partisi Antakya Belediye Başkan adayı Fahri Serdar Özal, Antakya’nın bekası, gençliğin ve ailelerin bekası için göreve talip olduklarını söyledi.

Özal, gazetemize yaptığı ziyarette, seçim çalışmaları hakkında bilgi vererek, seçmenin artık AK Parti ve CHP’nin adaylarına itibar etmediğini ve inanmadığını ileri sürdü.

Mevcut partilerin adaylarının bugüne kadar verilen şansı iyi kullanmadıklarını savunan Özal, şöyle devam etti:

“Antakya’nın bekası, gençliğimizin bekası ve ailelerimizin bekası için geliyoruz ve hizmete talibiz. Biz hayalı projeler değil, halkın yararına yapılacak projeler üretiyoruz. Allah nasip eder göreve gelirsek yapacağımız ilk iş, yollar yapılacak, yolsuzluklar son bulacak. Yol, kaldırım, çevre ve temizlik sorunları öncelikle çözülecek. Projelerimiz arasında HAYAŞ projesi var. Bu proje üretimden pazarlamaya bir market sistemidir. HAYAŞ Antakya ekonomisine katkı, Antakya esnafına destek, Antakya halkına aş, özellikle de gençliğimize iş amaçlı kurulacaktır. HAYAŞ kazancını Antakya’nın ihtiyaçlı halkına ‘Huzur Kart’ ile dağıtacaktır.”

Özal, halkın artık bilinçlendiğini belirterek, “Gittiğimiz her yerde büyük ilgi görüyor ve projelerimizi anlatıyoruz. Halkımız bize artık bilinçlendiklerini hizmet üretecek adaylara oy vereceklerini ifade ediyor. Biz halkımıza güveniyoruz ve kazanacağımıza da inanıyoruz. Sayısız projeleri üretirken, halkımızdan bir şey istemeyeceğiz. Biz halkımıza destek olacağız. Bizim görevimiz halktan bir şey almak değil, vermektir. Biz bu anlayış içerisindeyiz. Hizmetlerimizi yaparken, hiçbir şekilde onlardan talebimiz olmayacak, aksine onların bizden talebi olacak. O yüzden de diyoruz ki, Antakya’nın bekası, gençlerimizin ve ailelerimizin bekası için geliyoruz” diye sözlerini tamamladı.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube