Arsuz Orman İşletme Şefleri göreve başladı

BÜLENT KAVUK

Hatay’ın Arsuz ilçesinde Orman İşletme Şefliklerine yeni atanan işletme şefleri görevlerine başlarken Kaymakam Musa Sarı’yı da makamında ziyaret ettiler.

Adıyaman Merkez Şefliği görevinden Uluçınar Orman İşletme Şefliğine Eyüp Karagül, Şanlıurfa Ağaçlandırma ve Toprak Muhafaza Şefliğinden  Arsuz Orman İşletme Şefliğine de Hakan Kaya atanarak görevlerine başladılar.

Eyüp Karagül ile Hakan Kaya ilk ziyaretlerini Kaymakam Musa Sarı’ya gerçekleştirdi. Kaymakam Musa Sarı, yeni şeflere ilçenin orman bakımından zengin olduğunu, bunların korunması, rehabilitasyonu ve zenginleştirilmesinin önemli olduğunu bu anlamda kendilerine büyük görev düştüğünü, Kaymakamlık olarak da her türlü desteği vereceklerini ifade etti.

Aynı zamanda Konacık ve Hacıahmetli bölgelerinde yapımı düşünülen A ve C tipi mesire alanları için kendilerinden bekledikleri çalışmayı da dile getiren kaymakam Sarı bunların ilçe için vitrin projeler olacağını da vurgulayarak görevlerinin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

Yeni atanan şefler de Kaymakam Sarı’ya ilgisinden ve desteğinden ötürü teşekkürlerini Arsuz gibi güzel bir yerde hizmet vermekten mutluluk duyduklarını aktardılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube