Arsuz’da istişare toplantısı!

ÖZKAN BAKKAYLI

İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğü’nün ve Valiliğin ilgili yazıları ve talepleri doğrultusunda Arsuz Kaymakamı Musa Sarı başkanlığında, Belediye Başkanı Nazım Culha, kurum amirleri ve muhtarların katılımı ile mahallelerin soruları masaya yatırıldığı yemekli bir toplantı düzenlendi.

Arsuz Öğretmen evinde düzenlenen toplantıda muhtarlar çeşitli kurumlardan taleplerini dile getirilirken, kurum amirleri de kurumlar adına duyurularını sundular. Kaymakam Musa Sarı, toplantı öncesi yaptığı konuşmada, muhtarlara çalışmalarından dolayı teşekkür ederken ilçedeki yatırımlar ve yatırım teklifleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Kaymakam Sarı, burada dile getirecekleri tüm hususları ilçede çözülebilecek ise burada neticelendirileceğini, ilçeyi aşan hususların ise raporlanıp Valilik kanalıyla ilgili yerlere iletildi edeceğini ifade etti. Yaklaşan mahalli idareler seçimleri için ise muhtarlara huzur içerisinde sorunsuz bir seçim atlatmak temennilerini ve bu konudaki beklentilerini kendilerine ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube