Atatürk parkı hak ettiği yeri bulacak

HABER MERKEZİ

Dörtyol Belediyesi Mart seçimleri sonrasında kent merkezinde ki yeşil alanları ve park alanlarını güzelleştirme çalışmalarına başladı ve bu çalışmalara hiç hız kesmeden devam ediyor.

Bu kapsamda ilçe merkezinde yer alan ve ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün adını taşıyan ‘Atatürk Parkı’ baştan sona kadar yenileniyor.

Dörtyol Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğünden yapılan açıklama da, “Yenileme kapsamında park içerisinde daha konforlu, rahat ve gün içerisinde daha fazla vakit geçirebileceğiniz alanlar oluşturuyoruz. Park içerisinde yapılacak çalışma ile; Yürüyüş ve bisiklet yollarının artırılması ve daha kullanışlı hale getirilmesi, Çocuk oyun alanları artırılarak çocuklarımızı daha sağlıklı, güvenilir bir ortamda eğlenmesi, Pergola ve banklar birlikte dinlenme alanları oluşturulmak istenmiştir. Yaptığımız çalışma ile birlikte daha kullanışlı, modern ve günün her saatinde rahatlıkla vakit geçirebileceğiniz bir park görünümüne kavuşturulmak, şehrimize uygun bir eser planlanmaktadır” dendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube