Ayoğlu: Aday olsam da olmasam da Altınözü kazanacak!

GÜLŞAH DÖNMEZ

AK Parti Altınözü Belediye Başkan aday adayı Rezzuk Ayoğlu, partisinin aday göstermesi halinde doğup büyüdüğü ilçesine borcunu hizmet olarak ödemek istediğini söyledi.

Ayoğlu, gazetemiz muhabirine yaptığı açıklamada, bugüne kadar Altınözü’ne hizmet eden tüm başkanlara teşekkür ederek, “Her kim ki, Altınözü için bir tuğla örmüşse, Allah ondan razı olsun. Hepsinin ilçemize emekleri ve hizmetleri var” dedi.

Altınözü’ne taş üstüne taş koyanlara her zaman minnettar olduklarını belirten Ayoğlu, “Bizde hizmet çıtasını daha yukarıya taşımak için göreve talip olduk. Kimseye bir husumetimiz ve kırgınlığımız yoktur. Bu bir bayrak yarışıdır. Partimiz öngördüğü takdirde görevi devir alırız, öngörmez ise yine partimizin bayrağı altında kim aday olursa olsun etrafında kenetlenir, Altınözü’nün menfaatleri doğrultusunda hareket ederiz” şeklinde ifade etti.

AK Parti’nin ‘hizmet partisi’ olduğuna dikkati çeken Rezzuk Ayoğlu, “Biz Altınözü’nü projelerimizle yönetmeye adayız. Partimiz teveccüh gösterir bize görev vermesi halinde Altınözü’nü nasıl yöneteceğimizi tüm kamuoyu ile paylaşacağız. Makamlar gelip geçicidir, ama hizmetler kalıcıdır. Önemli olan kalıcı eserler inşa etmek ve Altınözü’nü geleceğe taşımaktır.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube