Başkan Kimyeci’ye ‘geçmiş olsun’ ziyaretleri sürüyor

HABER MERKEZİ

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’ye geçmiş olsun ziyaretleri hafta boyunca devam etti. Başkan Kimyeci’ye geçmiş olsun dileklerini iletmek isteyenler görevi başında da yalnız bırakmayarak makamına ziyaretlerinde bulunmayı sürdürüyor.

Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada geçtiğimiz haftadan bu yana Başkan Kimyeci’ye geçmiş olsun ziyaretinde bulunan isimler şöyle sıralandı; AK Parti kurucu İl Başkan Yardımcısı Adnan Eminoğlu, AK Parti Kurucu üyelerinden Bünyamin Soydan ile Zeynel Abidin Türkmen, HASAD Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Nazır, Yönetim Kurulu Üyeleri Zeki Berber ve Bekir Soğuksu, Girişimci ve Aydın Kadınlar Derneği Başkanı Aynur Karaçete ve dernek üyeleri, Fevzi Çakmak Mahalle Muhtarı Şefik Fatihoğlu ile Serbest Muhasebeci Mali Müşavir İbrahim Halil Dinç, AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Şaban Kurt, Antakya İlçe Başkanı Mustafa Alkaya ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, Hasanlı Mahalle Muhtarı Nebil Gali, Saray Plaza Düğün Salonu Sahipleri Mehmet Yılmaz, Mustafa Yılmaz ve Ali Yılmaz.

Başkan Kimyeci gerçekleşen ziyaretlerde, geçmiş olsun dileklerini ileterek, sağlığı için dualarını esirgemeyen herkese teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube