Başkan Savaş Hassa’da mahalle sakinleriyle bir araya geldi

ALİ ATASOY

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın, ilçe ziyaretleri çerçevesindeki son adresi Hassa’daydı. Hassa ilçesinde 15 Kasım Gürhan Ergüneş Parkı’nda vatandaşlarla bir araya gelen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi ve çözümü noktasında fikir alışverişinde bulundu.

Geniş bir halk kitlesi tarafından Hassa’da karşılanan Lütfü Savaş, bazı daire başkanları ve müdürleri ile birlikte vatandaşların sorunlarını dinledikten sonra notlar tutarak çözümü konusunda sözler verdi.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve birlikte gelen birim müdürlerinin ziyaretinden memnuniyet duyan vatandaşlar, bu ve benzeri ziyaretlerin her zaman yapılmasını istediler.

Hassa ilçesinin sorunlarını Lütfü Savaş ve birlikte gelen ekibine sıraladıklarını aktaran vatandaşlar, “Umarız ki en kısa sürede çözüm gelir” temennisinde bulundular.

Bu arada Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş kendi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarda Arsuz ilçesi Karaağaç Mahallesi Atatürk Caddesi ile Bedi Acar caddesindeki beton asfalt çalışmasının tamamladığını duyurdu.

Savaş sosyal medya hesaplarından, “Arsuz ilçesine bağlı Karaağaç Mahallesi Atatürk Caddesi ile Bedi Acar Caddesi’ndeki beton asfalt serim çalışmalarımız tamamladı. Bununla birlikte Uğur Mumcu Caddesi’ndeki çalışmalarımız devam ediyor” açıklamasında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube