Başkan Savaş’ın ünlü isimler yerine beni tercih etmesi gurur verici

Teknik direktör Bayram Toysal, Kulübün Fahri ve Onursal Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın Türkiye’de çok sayıda ünlü teknik adam varken, kendisini tercih etmesinin çok anlamlı olduğunu söyledi ve teşekkür etti..

METİN DİNGİL

Hatayspor teknik direktörü Bayram Toysal, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın Türkiye de sayısız şöhretli teknik adam varken, kendisini tercih etmesinin onur verici bir karar olduğunu belirterek, “Bize düşen görev de Hatayspor’u şampiyon yapmaktır” dedi.

Bayram Toysal, gazetemize konuşarak, Hatayspor’da görev almanın onur verici bir duygu olduğunu belirterek, inşallah gösterilen ilgiye ve alakaya layık olacağını belirtti.

Hatayspor’da teknik direktör olmanın bir ayrıcalık olduğunun altını çizen Toysal, şöyle devam etti:

“Hatayspor her zaman benim yuvam olmuştur. Ben hiçbir zaman nereden geldiğimi unutmadım. Sayın Başkanımızın ‘Bayram Toysal’ ismine güven duyması şahsımı gururlandırmıştır. Türkiye’de şöhretli çok sayıda teknik adam varken, Belediye Başkanımızın beni işaret etmesi, çok anlamlı ve önemlidir. İsteseydi ünlü bir ismi takımın başına getirebilirdi. Bunu yapmadı, Hatayspor’un bağrından yetişmiş bir isme güven duyarak takımın başına getirdi. Bu fedekarlığı bizimde karşılıksız bırakmayarak, güvenenleri mahcup etmeyeceğiz, gösterilen güvene layık olacağız. Ayrıca sayın Başkanımızın Hatayspor’a çok yakın ilgi göstermesi beni ve oyuncularıma artı bir motive veriyor. Başkanımıza çok teşekkür ediyorum, bizlere göstermiş olduğu bu sıcaklığından dolayı. İnşallah sezon sonunda şampiyonluk kupasını Hataylılar adına kendisine hediye edeceğiz.”

Teknik direktör Bayram Toysal, ayrıca, Kulübün Fahri ve Onursal Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın Hatayspor’a verdiği katkıların unutulamayacağını sözlerine ekledi.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube