Birinin bu çukura düşmesi mi bekleniyor?

BÜLENT KAVUK

Antakya İskenderun karayolu Kavaslı girişi civarında ki çukur gören herkesi hem şaşırtıyor hem de ürkütüyor. Nedeni belli olmayan bir çökme sonucu oluşan yaklaşık 2 metre yarıçaplı çukurun neden onarılmadığı ise bilinmiyor.

Antakya-İskenderun karayolu banket kısmında yer alan çukur için tepki gösteren vatandaşlar, “Bu memlekette olup biten ne ise bir kaza, bir yaralama hatta ölüm yaşanmadan onarılmaz mı? Bu nasıl memleket?” diye çok sert tepki gösterdiler.

Antakya-İskenderun karayolu banket bölümünün geride bıraktığımız ay çakıl dökülerek onarıldığını ve trafiğe açıldığını ayrıca hatırlatan vatandaşlar şunları söylediler; “En fazla bir ay oldu. Banket bölümü günlerce süren bir çalışma sonrasında bitirildi ve trafiğe açıldı. Ancak görüyorsunuz ki, çalışma üzerinden bir ay dahi geçmeden çökmeler başladı” dedi.

Tipik bir Türk çalışması olarak gördükleri çökme için yetkili birimlere seslenen vatandaşlar, “Gelin ve burayı onarın. Söz konusu nokta oldukça tehlikeli hele ki gece saatlerinde çukur sürücüler tarafından görülmeyebilir. Bir kaza olmadan onarımını yapın” şeklinde seslendiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube