‘Biz birlikte Defne’yiz birlikte Güzel’iz’

BÜLENT KAVUK

CHP Defne Belediye Başkan Adayı İbrahim Güzel, Modern bir Defne oluşturma adına hazırladığı projelerini Defne Halkına anlatmaya devam ediyor.

Başkan Adayı Güzel, önceki gün gerçekleştirdiği ziyaret programında 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Doğu Akdeniz Hastanesi sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi.

Programının devamında Döver Mahallesinde halkla buluşan İbrahim Güzel, halka projelerini anlattı ve sorunların tespiti için vatandaşlarla bir araya gelmeye devam edeceğini söyledi. Güzel, ‘Döver Mahallemizde halkımız ile bir araya geldik. Defne ilçemiz ve Döver Mahallemizi güzelleştirecek projelerimizi mahallelimize tanıttık. Defnemizin geleceğini halkımız ile birlikte, ortak akılla hareket ederek güzelce şekillendireceğiz. Dostlarımıza verdikleri destek için teşekkür ederiz.’ diye konuştu.

Esenbulak Mahalle sakinleriyle de bir araya gelen Başkan Adayı Güzel, ‘Esenbulak Mahallemizde değerli mahallelimiz ile bir araya gelerek, birlikte güzel bir gelecek kurmak için söz aldık. Projelerimizle, ekibimizle ve halkımızla birlikte Defne’mizin sorunlarını Güzelce çözmek için geliyoruz’ ifadelerini kullandı.

VARGÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ

Dursunlu Mahallesinde halkın sorunlarını dinleyen Güzel, ‘Hem ilçemize hem de mahallemize güzel gelecek projelerimizi halkımız ile paylaştık. İlçemiz ve mahallemizin sorunlarının çözümü için, geleceğe umutla bakabilmek için mahallelimiz ile birlikte vargücümüzle çalışacağız.’ sözünü verdi.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube