‘Biz gücümüzü önce Hak’tan sonra Halktan alıyoruz’

HABER MERKEZİ

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Asya Radyo, Hatay Melodi FM, Pop Radyo Renk, İskenderun Mega FM ve Samandağ Tempo FM radyolarında ortak olarak yayınlanan, moderatörlüğünü Tamer Kerimoğlu’nun yaptığı ‘Gündem Müzakere’ adlı programın canlı yayın konuğu oldu.

Çok renkli bir coğrafyada yaşamanın mutluluğuna değinen ve 2018 yılı ile ilgili önemli değerlendirmelerde bulunan Başkan Savaş, ” Bulunduğumuz coğrafya birçok güzelliğe gebe. Amacımız bu güzelliklerin yaşanması ve daim olması. 2018 yılında altyapıdan üst yapıya birçok çalışma geçekleştirdik, elimizden geleni yaptık. 2019 yılında da daha güzel günlerin bizi beklemesini temenni ediyorum. Hatay’ımızı daha mutlu ve pozitif yapma adına var gücümüzle çalışıyoruz” ifadelerine yer verdi.

Aktif bir şekilde yürüttüğü seçim çalışmaları ve Hatay sevdası ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Savaş, “Gücümüzü önce Hakk’tan sonra halktan alıyoruz. Halkımız dualarıyla her zaman yanımızda oldu. Hal böyle olunca bizim çalışma azmimiz daha da artıyor. Ama halk ne yaparsa yapsın hak istemeden olmaz. Hatay halkından memnunuz Allah hepsinden razı olsun. Biz bu şehre hizmet etmeyi seviyoruz. Eşim de her zaman destekçim oldu. Habib-i Neccar Tesisleri’nin açılışında ve yakın zamanda hizmete girecek olan Hatay’a gelen misafirlerimizi ağırlayabileceğimiz Gastronomi Evi’nin yapımına katkı sağladı. Görünmeyen gücüme sevgili eşim Nazan Hanım’a da her zaman yanımda olduğu için çok teşekkür ederim” dedi.

Hatay halkının kendisini her zaman sevgi dolu karşıladığının altını çizen Başkan Savaş, “CHP’li arkadaşlarımızın biraz daha sahada olmalarını bekliyoruz. Seçime yaklaşık 80 gün var. Artık bizim her kademedeki il ilçe yönetimindeki arkadaşlarımızın hazır olarak sahada olması lazım. 10 yıldır yapmış olduğumuz hizmetlerin karşılığını hemşehrilerimizin memnuniyetinde görüyoruz. Kendinizi ve yaptıklarınızı ne kadar iyi anlatırsanız kendinizi o kadar kabul ettirirsiniz” açıklamalarında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube