Biz memleketin hizmetkarı olmaya geleceğiz!

HABER MERKEZİ

Hatay’ı geleceğe en iyi şekilde hazırlamak ve projelerini anlatmak için vatandaşlarla bir araya gelen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ı, Payas halkı coşkuyla kucakladı.

Millet İttifakı Payas Belediye Başkan adayı Ali Oğuz ile ilçe seçim bürosu açılışı gerçekleştirmek üzere Payas’a giden Başkan Savaş’ı, mehteran takımı karşıladı.

Hizmet adamı olarak tanımlanan, Türk bayrağına olan sevgi ve saygısıyla gönüllerde yer edinen Başkan Savaş’ı Payaslılar, açtıkları 12 metre uzunluğundaki Türk bayrağının altında kucakladı.

Payas’taki hemşerilerinin karşılamasından duyduğu memnuniyeti ve mutluluğu dile getiren Başkan Savaş, oraya yapmış olduğu hizmetlere değinerek bölge halkının daha fazlasını hakkettiğini ve çalışmalarına devam edeceğinin sözünü verdi.

Savaş sözlerinin devamında ise; “Sizlerin desteği ile bugüne kadar birçok iş başardık, 31 Mart’ta da hep birlikte başarmak istiyoruz. Bu seçim siyaset üstü bir seçimdir. İnanıyoruz ki ‪31 Mart’ın ardından Hatay, çok daha dingin, çok daha seri ve hak ettiği bir şekilde yönetilecek. Biz memleketin hizmetkarı olmaya geleceğiz. Biz bu seçimde kendini Türkiye Cumhuriyeti ve al bayrağımız altında huzurlu hisseden, vatandaşlık görevini doğru yapan herkesin oyuna talibiz. Sizlere en doğru hizmeti yapacağımızın da sözünü veriyorum. Bir olalım, diri olalım, iri olalım” dedi.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube