Bu cadde 10 yıldır böyle!

Gazi Mahallesi Şehit Murat Günaydın Caddesi, 10 yıldır asfalt ve düzenleme çalışması bekliyor..

VEYSEL SAVAŞ

Hatay’ın Antakya ilçesine bağlı Gazi Mahallesi Şehit Murat Günaydın Caddesi’nin 10 yıldır atıl vaziyette durması vatandaşların tepkisine neden oluyor.

Gazetemiz Haber Merkezini arayan mahalle sakinleri, Gazi Mahallesi Şehit Murat Günaydın Caddesi’nde 10 yıl önce yapılan çalışmanın ardından caddenin yüzüstü bırakıldığını ileri sürdüler.

Adeta kaderine terk edilen caddenin onarım ve düzenleme beklediğini ifade eden çevre sakinleri, gazetemize şunları söylediler:

“Yetkililer uzun süre ihmal ettikleri mahallemize artık hizmet etmeliler. En kısa zamanda bu yolda iyileştirme ve asfaltlama çalışması yapılması gerekiyor. Evlerimizde, işyerlerimizde pencere açamaz duruma geldik. Yazın toz-topraktan, kışında çamurdan geçilmiyor caddemiz. Yollarımız kırık-dökük ve çukurlarla dolu. Bu çağda böyle manzaraların olması utanç verici. Bu yollar, caddeler belediyemize yakışmıyor. Biran önce Gazi Mahallesi Şehit Murat Günaydın Caddesi’nin çağdaş bir görünüme kavuşmasını bekliyoruz” dediler.

Gazi Mahallesi Şehit Murat Günaydın Caddesi çevre sakinleri, Antakya Belediyesi’ne yaptıkları şikayette, caddelerinin Hatay Büyükşehir Belediyesi sorumluluğunda olduğunun ifade edildiğini söylediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube