Bu manzaralar bıktırdı!

ALİ ATASOY

Antakya-İskenderun karayolu üzerinde yer alan kavşakların tamamında yaşanan düzensizlik ve sıkışıklığın kavşakların mimarisinden kaynaklı olduğunu öne süren vatandaşlar yetkili birimlerin sorunun çözümü için harekete geçmelerini istediler.

Antakya-İskenderun karayolu üzerinde Honda Plaza Battı Çıktı noktasında başlayarak Top Boğazına kadar olan bölümde ki tüm kavşakların yetersiz olduğunu belirten vatandaşlar, kavşaklarda günün her saatinde sıkışıklık yaşandığını ve yaşanan sıkışık nedeniyle de trafik kazaları meydana geldiğini aktardılar.

KAZA YAŞANMASA BİLE KUYRUK

Vatandaşlar, “Kaza yaşanmazsa bile kavşakta yaşanan tıkanıklık nedeniyle onlarca araç kuyruk olup dakikalarca beklemek zorunda kalıyor. Bu durumda sinirleri geriyor. Yetkili birimlerin bu soruna çare bulmasını istiyoruz” dediler.

Hatay’da yöneticilerin vatandaşların sorunları çözmekte çok yetersiz kaldığını öne süren vatandaşlar, “Hangi yönetici bugüne kadar vatandaşın sorunlarına çözüm getirmiş? Kimsenin ne yazık ki böyle bir derdi yok. Kendini sorumlu hissetmiyor. Böylelikle de sorunlar birikip dağ halini alıyor” dediler.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube