Bu manzaralara birileri dur desin!

ALİ YOLCU

Bir dönem Suriyeli dilencilerin Cadde kavşaklarında bekleyerek sürücülerden para dilenmesi Antakya’da büyük yankı uyandırmış ve bu rezaletin önüne geçilmesi için sosyal medyada birbirinden eleştirel yorumlar yapılmıştı.

Toplumda meydana gelen bu infial sonrasında Hatay Emniyet Müdürlüğüne bağlı ilgili polis ekipleri yanı sıra Hatay Büyükşehir Belediyesine bağlı Zabıta ekipleri kontrolleri sıklaştırmış ve rezaletin önüne geçmişti. Ancak aradan geçen zaman içinde yapılan denetimler gevşetilince aynı manzaralar bir kez daha yaşanmaya başladı.

TEPKİ GÖSTERDİ!

Gazetemiz Haber Merkezini arayan vatandaşlar Antakya-İskenderun Karayolu Sanayi Kavşağında ki bir dilenciyi ihbar ettiler. Bunun üzerine harekete geçen Haber ekibimiz kucağında istismar ettiği en fazla 3 yaşında ki bebeği ile bir kadın dilenciyi görüntüledi. Görüntülendiğinden habersiz kavşakta kırmızı ışıkta duran araç sürücülerinden para isteyen ve bu tavrından ısrarlı davranan kadın, haber ekibimizin görüntülendiğinin farkına vardığında ise büyük tepki gösterdi.

Ne dediği anlaşılamayan kadın dilenci objektiflerin kendisine yöneldiğini anladığı andan itibaren kavşaktan koşarak uzaklaştı.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube