Bu projeyle ‘veren el, alan eli görmüyor’

HABER MERKEZİ

Antakya Belediyesi gönül belediyeciliği çalışmaları kapsamında başlattığı “ Kardeşinle, Sevgiyle Paylaş” projesi ile hayırseverler ve ihtiyaç sahipleri arasında gönül bağı kurmaya devam ediyor. Yürütülen hizmetler kapsamında proje ekibi hayırseverler tarafından bağışlanan yardımları proje dağıtım aracı ile ev ve iş yerlerinden teslim alıyor.

Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlara yer verildi; “Veren elin, alan eli görmediği hayırseverlerin bağışlamış olduğu giysi, oyuncak, ayakkabı, çanta, beyaz eşya, yatak, yorgan, yastık gibi her türlü eşyaların ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığı projeye talepler de çığ gibi büyüyor.

Daha çok vatandaşa yardım elini uzatabilmek, evlerimizde belki de hiç kullanmadığımız ya da az kullandığımız eşyalarımızı, ihtiyaç duyan kardeşlerimize ulaştırabilmek için tüm hayırseverlerimizi bu anlamlı projeye destek vermeye davet ediyoruz. Kardeşinle Sevgiyle Paylaş Projesi ekibi hayırseverler tarafından bağışlanan yardımları proje dağıtım aracı ile ev ve iş yerlerinden teslim alıyorlar.

Projeye destek vermek isteyen Hayırseverlerimiz 0326 221 93 33 numaralı telefondan ilgili birimimizle görüşebilirler. ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube