Bu utançtan kurtarın!

ALİ YOLCU

Hatay ili merkez ilçe Antakya başta olmak üzere diğer ilçelerde yolların bozuk olması şikâyet konusu olmaya devam ediyor. Bazı yolarda Çamur bir karışı aştı. Yol ve sokakların çukurlu ve bakımsız olması yağışlarla birleşince manzara adeta çamur deryasını andırır hale geldi.

Yaşanan manzaraların artık parasızlıktan çıktığını aktaran vatandaşlar, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a seslendi.

Borçlanma yetkisi nedeniyle Hatay‘ın yollarının yıllardır bu durumda olduğunu bir kez daha hatırlatan vatandaşlar, “Borçlanma yetkisi verildiğine göre artık bahane kalmadı. Sayın Lütfü Savaş ve elbette Büyükşehir Belediye yönetimi buyursunlar yolarımızı yapsınlar” dediler.

DERİCİLER SİTESİ ÇAMURA GÖMÜLDÜ

Buna örnek olarak Dericiler Sitesini örnek veren işyeri sahipleri Belediye Başkanlarına ve ilgili birimlere seslenerek yollarının durumunu görmelerini istediler.

Kendilerinin de vergi ödediğinin altını çizen işletme sahipleri, “Bu mu marka kent? Bu mu Türkiye’de altyapı birinciliği?” şeklinde çok sert tepki gösterdiler.

Fotoğraflarda Antakya Dericiler Sitesine ulaşımı sağlayan yolun içinde bulunduğu durum görülüyor.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube