Bu yol hastane yolu!! Şu rezalete bakın!!

BÜLENT KAVUK

Hatay’ın Defne ilçesine bağlı Akdeniz Mahallesi’nde bulunan hastane yolu tam bir rezaleti sergiliyor.

Mahalle sınırları içerisinde bulunan Akdeniz Hastanesi önü ve güzergahı yağan yağışlarla birlikte çukurları daha da genişleyerek, hastalara, araç sürücülerine ve vatandaşlara işkence yaşatıyor.

Alt yapı çalışmasının ardından hastane yolu köstebek yuvasına dönerken, çukurlara düşen araçlarda büyük çapta maddi hasarlar oluşuyor.

HASTANE YOLU BÖYLE Mİ OLUR!

Hastaların güçlükle gelebildiği Akdeniz Hastanesi yolunun içler acısı durumuna isyan eden vatandaşlar, “Tüm dünyada sağlık ve eğitime öncelik verilir. Sağlık ve eğitim kurumlarının yolları çevre düzenlemesine önem veriliyor. Biz de ise bırakın böyle ayrıcalığı, daha da kötü duruma düşürmek için çaba gösteriyoruz. Burası şehrin merkezi durumunda. Merkezde hem de hastane yolu böyle olursa, diğer sokak ve caddeleri düşünemiyoruz. Yetkililerin her gün geçtikleri bu cadde de bu manzaraları görmüyorlar mı? Vicdanları sızlamıyor mu? Acaba” diye merak ettiklerini sordular.

Vatandaşlar, yetkilileri sorumlu olmaya davet ederek, hastane yolunu bu tehlikeli durumdan kurtarmalarını beklediklerini bildirdiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube