Bu yola refüj şart!

BÜLENT KAVUK

Yıllardır açıldı açılacak denen Çekmece mini çevre yolunda Doğal Gaz başta olmak üzere diğer altyapı çalışmaları halen yapılmadı. Çevre sakinleri bir yandan bu duruma sert tepki göstermeye devam ederken diğer bir taraftan ise yol üzerinde refüj çalışması yapılmasını istiyor. Çekmece caddesi tarafından hızlı bir sürat eşliğinde Uğur Mumcu Battı Çıktı ya doğru seyir halinde ki araçların büyük tehlikeye neden olduğunu hatırlatan vatandaşlar bu hız yapan araçların neden olduğu tehlikenin refüj yapılarak bir nebze de olsa engellenebileceğini söylediler.

KARŞIDAN KARŞIYA GEÇMEK ÇOK ZOR

Yolu karşıdan karşıya geçebilmenin neredeyse mümkün olmadığını aktaran vatandaşlar, “Hatay Büyükşehir Belediyesi her şeyin farkında ancak ne yazık ki mesele Defne olunca kimsenin ilgilendiği olmuyor. Bu caddeye bir tek altyapı hizmeti dahi yapmayan Hatay Büyükşehir Belediyesi bu kez caddeyi zadece çizilerle bölerek refüj de yapmadı” tepkisinde bulundular.

Fotoğraflarda geçtiğimiz aylarda hiçbir altyapı çalışması yapılmadan asfaltlanan ve büyük tepki çeken Çekmece mini çevre yolu görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube