Bunlar böyle mi kalacak?

ALİ YOLCU

Antakya İskenderun karayolu kenarında ki atık su kanalları üzerinde ki koruma betonlarının sık parçalanması, yerinden sökülmesi veya kırılmaları, trafiği büyük tehlikeye atıyor.

Antakya-İskenderun karayolu odabaşı mevkiinde sık yaşanan sorun için tepki gösteren vatandaşlar, Belediye ilgili birimlerinin soruna duyarsız kaldığını da öne sürerek ateş püskürdü.

Belediye ilgili ekiplerine defalarca başvuru yapmalarına rağmen bu sorunun ortadan kaldırılmadığını aktaran vatandaşlar, “Su kanalının büyük bir bölümünde üstünü örten beton bloklarda benzer sorunlar var. Çoğu kere motorlu araçlar bu tuzağı fark etmeyince içine düşüyorlar. Araçlarda maddi hasar oluşuyor” dediler.

Sorunun Antakya Belediyesi mi yoksa Hatay Büyükşehir Belediyesine mi ait olduğunu bilmediklerini söyleyen vatandaşlar, “Sorun kimin sorunu ise bir an önce çözmelerini istiyoruz. Bu manzaralar Antakya’ya yakışmıyor” dediler.

Fotoğrafta Antakya-İskenderun karayolu üzerinde ki atık su kanalı ve kanalın üzerini örten beton bloklar da yaşanan durum görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube