Bunun şakası bile olmaz! Asla kabul etmeyiz!

Hataysporlu taraftarlar, TFF’nin ligi erken bitirmek için düşündüğü ‘Play-Off senaryoları’ iddialarına şiddetle karşı çıktı!

METİN DİNGİL

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) dünyayı etkisi altına alan korona virüsü salgını nedeniyle liglerin ertelenmesi üzerine, ‘sezonu en erken nasıl bitirelim?’ hesaplarını yapmaya başladı.

Kulüpler Birliği Başkanı Mehmet Serpil’in “Play-Off sistemi ile ligleri erken bitirebiliriz”  açıklamaları, Bordo-Beyazlı taraftarların gerilmesine neden oldu.

TFF’nin de bu öneriye sıcak bakması, ardından “kulüplerin görüşünü almadan, bu işi yapamayız” ifadeleri Hatayspor’a gönül verenleri iyice endişelendirdi.

Gazetemiz Spor Servisini arayan taraftarlar, “Türkiye Futbol Federasyonunun böyle bir yanlışa düşeceğine ihtimal vermiyoruz. Çünkü ortada kazanılmış bir hak var. Bu kazanılmış hakkın elimizden alınmasına asla izin vermeyiz. Bu tüm liglerdeki takımlar için geçerlidir. Hiçbir zirvedeki takımda bunu kabul etmeyecektir. Bunun şakası bile olmaz, kesinlikte kabul etmiyoruz. TFF ve Kulüpler Birliğini daha akılcı kararlar almaya çağırıyoruz” dediler.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube