Çardaklı’da yol genişletme çalışması

HABER MERKEZİ

Defne Belediyesi, 2019 hizmet yılı kapsamında ilçe genelinde gerçekleştirdiği yol açma, genişletme, tesviye, bakım ve onarım çalışmaları ile ulaşım ağını en üst seviyeye çıkarmaya devam ediyor.

Defne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, olumsuz hava koşullarını geride bırakarak, havaların düzelmesi ile son olarak Çardaklı Mahallesi’nde yol genişletme çalışmalarına başladıklarını duyurdular.

Genişleyen yol ile daha rahat bir ulaşım sağlamayı hedeflediklerini ifade eden ekipler, kısa süre içerisinde genişletme ve bakım çalışmalarını tamamlayacakları bilgisini verdiler.

Çardaklı mahallesinde uyguladıkları genişletme çalışmalarıyla ulaşımı konforlu bir hale getireceklerini ifade eden ekipler: ” İlçemizde yollarda gerçekleştirdiğimiz ıslah çalışmalarımızla ulaşımı kolaylaştırmayı ve vatandaşlarımızın daha rahat etmelerini sağlıyoruz. Tespit ettiğimiz yollarda tüm ekiplerimizce gerçekleştireceğimiz yol açma, genişletme, stabilize, tesviye, bakım ve onarım çalışmalarımız devam edecektir.” dediler.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube