Çekilişle künefe ikramı!

ÖZKAN BAKKAYLI

Gastronomi kenti Hatay’ın öncü lezzetlerinden olan Hatay Künefesi, Harika Künefe’de gerçekleşen çekilişle ağızları tatlandırdı.

Harika Künefe, gerçekleştirdiği çekilişle 15 şanslı çifte künefe ikramında bulundu.

Hatay’ın en önemli değerlerinden olan Hatay Künefesini gerçekleştirilen etkinlikle vatandaşlarına ikram etmeye çalıştıklarını duyuran Harika Künefe, gerçekleştirilen çekilişle 30 kişiye ikramda bulundu.

Hatay’ın önemli sunucularından İbrahim Kaşdaş’ın da katılım gösterdiği etkinlikte, İbrahim Kaşdaş Harika Künefe adına künefe atışı gerçekleştirdi. O sıra katılım gösteren vatandaşlar tarafından görüntülenmeye çalışan künefe atışı, eğlence dolu anlara sahne oldu. Künefe atışının ardından Hatay’ın eşsiz künefe lezzeti, çekilişi kazanan çiftlerle buluştu. Geçekleşen çekilişin ardından, doyumsuz künefe lezzetinin ikramından dolayı Harika Künefe Ailesine teşekkürlerine ilettiler.

Gerçekleşen etkinliğin ardından açıklamalarda bulunan Harika Künefe İşletme Sahibi Abdulkadir Altunoğulları, “Gerçekleştirdiğimiz çekiliş sonucunda 15 şanslı çiftimize ve beraberlerinde yer alan diğer konuklarımıza künefe ikramında bulunduk. Hatay Künefesini tanıtmaktan onur ve gurur duyuyor, katılım gösteren herkese ve Hatay’ın sevilen sunucusu İbrahim Kaşdaş’a çok teşekkür ederiz” açıklamalarında bulundu.

Harika Künefe 0326 216 24 28 numarasıyla hizmet veriyor. Merkezi, Atatürk Caddesi Vali Ürgen Parkı karşısında olan Harika Künefe, Yavuz Selim Caddesinde (İNG Bank Karşısı) bulunan şubesiyle de Antakyalılara 2 noktada hizmet veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube