Çekmece Anaokulu binasına kavuşuyor!

ALİ YOLCU

Defne ilçesine bağlı Çekmece mahallesinin en büyük eksikleri arasında yer alan Anaokulu için kollar sıvandı. Bu ihtiyacı yıllardır dilendiren Çekmece Muhtarı Fikret Çolakoğlu konu ile ilgili yaptığı kısa açıklamada Çekmece Mahallesinin okuluna kavuşacağını söyledi.

Çolakoğlu yaptığı açıklamada İl Mili Eğitim Müdürü Kemal Karahan başta olmak üzere Defne Kaymakamı Nevzat Şengök ve Milli Eğitim Şube Müdürü Fuat Yarar’a teşekkür etti.

Muhtar Çolakoğlu açıklamasında “Saygıdeğer Çekmece halkımız, geleceğimiz, güvencemiz, çocuklarımız için durmadan, yorulmadan yatırım yapmak boynumuzun borcudur. Eski Çekmece Şehit Türkmen okul binası yerine çok güze 4 derslik anaokulu yapıyoruz. İlk kazmayı vurduk. Allah’ın izniyle yeni okul sezonuna kadar bitmiş olacak. Bu hizmetleri bizlere sağlayan Hatay İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Kemal Karahan’a Defne Kaymakamımız Sayın Nevzat Şengök’e Defne ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Kemal Gülistan’a ve her zaman bizlere hizmet veren 20 yıllık dostum, ağabeyim Milli Eğitim Şube Müdürüm Sayın Fuat Yarar ağabeyime bütün çocuklarımız ve velilerimiz adına teşekkür ederim” dedi..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube