Çekmece’de doğalgaz çalışması başladı

Gazetemizin sürekli gündemde tuttuğu ve haber desteği verdiği ‘Çekmece halkı doğalgaz istiyor’ talebi nihayet yerine geldi..

BÜLENT KAVUK

Gazetemizin sürekli gündemde tuttuğu ve haber desteği verdiği ‘Çekmece halkı doğalgaz istiyor’ talebi nihayet yerine geldi.

Hatay’ın Defne ilçesi Çekmece Mahallesinde uzun süredir beklenen doğalgaz çalışması dün başladı.

AKSAGAZ’a bağlı görevli ekipler, Çekmece Mahallesinde dünden itibaren yolları kazarak, tesisat döşeme işlemlerine başladılar.

Uzun süredir gazetemizin de takip ettiği talebin yerine gelmesiyle mahalle halkının yüzü güldü ve ÖZYURT’a teşekkür etmeyi ihmal etmediler.

Vatandaşlar, “Öncelikle ÖZYURT Gazetesi’ne sesimizi duyurduğu için teşekkür ediyoruz. Defalarca haber yaparak, yetkililere talebimizi duyurdular. En nihayetinde Çekmece Mahallesi’ne doğal gaz boruları döşenmeye başlandı. AKSAGAZ yetkililerine ve görevli ekiplerine de şükranlarımızı sunuyoruz. Temennimiz uzun süredir beklediğimiz doğalgazı bu kış sezonundan itibaren kullanmaya başlarız” diye konuştular.

Görevli ekipler, Çekmece Mahallesinde başlayan doğalgaz çalışmasının en kısa sürede tamamlanacağının müjdesini vererek, hummalı ve seri bir şekilde yapılacak çalışmanın ardından mahalleye doğalgazın verileceğinin sözünü verdiler.

FOTO: Bülent Kavuk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube