Çekmece’de sinyalizasyon tamam ama!..

ALİ YOLCU

Geçtiğimiz günlerde Özyurt’ta ‘Bu yola Sinyalizasyon sistemi Şart’ adı altında yayınladığımız haber sonrasında hareket geçen Hatay Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, Çekmece Çevre yolunda ihtiyaç duyulan noktaya sinyalizasyon sitemi kurdu.

Geride bıraktığımız günlerde hiçbir altyapı çalışması yapılmadan asfaltlanan yol hatırlanacağı üzere şikâyet konusu yapılmış ve vatandaşın ödediği vergilerin bu şekilde heba edildiği öne sürülerek altyapı yatırımında iddialı olduğunu her fırsatta açıklayan Hatay Büyükşehir belediyesine tepki gösterilmişti.

Aynı şekilde çevre yolunu güya çevre yerleşim birimlerini toz ve topraktan kurtarmak adına erkenden yapıldığını açıklayan Belediye yetkili birimlerine seslenen vatandaşlar, “Dökülen asfaltın kalitesiz olması nedeniyle yolun da toz ve topraktan kurtulamadığının altın çizdiler.

Çekmece çevre yolu ile ilgili görüşlerini açıklayan vatandaşlar, “Sinyalizasyon sistemi için teşekkür ediyoruz. Zahmet ettiler. Trafik kazalarını mutlaka asgariye indirecektir. Ancak bizler yolumuzun alt yapısının da bir an önce yapılmasını istiyoruz” hatırlatmasında bulundular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube