Çekmece’de toplantı mitinge dönüştü!

BÜLENT KAVUK

CHP Defne Belediye Başkan Adayı İbrahim Güzel, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Başkan Adayı Güzel, vatandaşları, partilileri ve gençleri de ihmal etmeden ziyaretlerini devam ettiriyor.

Bu kapsamda CHP’li gençlerle bir araya gelen CHP Defne Belediye Başkan Adayı İbrahim Güzel, “Gençler Cumhuriyet Halk Partisinin yan kolu değil, öz gücüdür. Gece gündüz sokaklarda bizler için koşturan genç kardeşlerime şükran borçluyuz. Gençlerimiz bizimle ise güçlüyüz. Gençlerimize teşekkür etmek ve sorunlarına çözüm üretmek adına kahvaltı organizasyonumuzda bir araya geldik. Bu güzel organizasyonu bizlere hazırlayan Erkan Çankır’a ve katılan dostlarımıza teşekkür ederim” dedi.

GÜZEL’İN ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Ulusal Kültür Derneğini ziyaret eden Başkan Adayı Güzel; “Defnemiz için hayata geçireceğimiz projelerimizi anlattık. Derneğimizin görüşlerini aldık. Bizi ağırladıkları için teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

ÇEKMECE MAHALLESİNDE ADETA MİTİNG GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Çekmece Mahallesinde gerçekleştirilen toplantı halkın yoğun katılımıyla adeta mitinge dönüştü. Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Güzel, “Çekmece Mahallemizde Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Doç. Dr. Lütfü Savaş ve Antakya Belediye Başkan Adayımız Sn. Hikmet Hatunoğlu ile halkımızla bir araya geldik. Halkımızın bize olan sevgisi beni bir kez daha onurlandırdı. herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Yeniçağ Mahallesi ile Gültepe Mahalle sakinleri ve esnafını ziyaret eden Başkan Adayı İbrahim Güzel; ” Yeniçağ Mahallemizde değerli halkımız ile bir araya geldik. Mahallelimizin bize olan ilgisi bizleri mutlu etti. Projelerimizi anlattık, bizlerden beklentilerini dinledik. Gültepe Esnafımız ile bir araya geldik, sorunlarını dinledik. Memleketimizin her köşesinde ülkemizin içinde bulunduğu durumdan dolayı esnafımız zor durumda kalmıştır. Bizler esnafımızın içinde bulunduğu zor durumu rahatlatmak adına elimizden gelen her türlü desteği vereceğiz.” diye konuştu.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube