CHP Hatay İl Örgütüne ilk ziyaret Defne’den

ALİ ATASOY

Yeni seçilen CHP Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar ve ekibine ilk resmi ziyaret Defne İlçe Örgütü tarafından gerçekleştirildi.

CHP Defne İlçe Örgütü adına açıklamada bulunan ilçe başkanı Akın Parlakyıldız, “Zor ve yorucu geçen kongre sürecini İl kongresiyle birlikte tamamlamış durumdayız. Daha önce defaen yöneticiliğini yaptığım İl Örgütümün talimatları doğrultusunda yapacağımız çalışma, geneldeki iktidar koşumuzun yereldeki yansıması olacaktır. Bize oy vermeyen tek bir bireyin bile var olması, çalışmamızın tamamlanmadığı anlamını taşıyacaktır. İlk seçimlerde önümüze koymuş olduğunuz iktidar hedefi doğrultusunda İl başkanımız ve yönetimiyle uyumlu, paralel ve yürek yüreğe bir mücadele göstereceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın. Yeni seçilen İl Başkanımız sayın Hasan Ramiz Parlar ve yönetim kurulunu tebrik eder, başarılar dileriz. Unutulmasın ki Örgütlerimiz partimizin gölgesi değil, kökleridir” açıklamasında bulundu.

Kendilerine yapılan ilk örgüt ziyaretinin Defne İlçesi tarafından yapıldığına çok sevindiğini söyleyen İl Başkanı H. Ramiz Parlar ise, İl Başkanlığını geniş bir vizyon ve büyük bir mütabakatla sürdüreceklerini ve Hatay genelinde CHP’nin lider ve sürükleyici parti konumunda olacağını ifade etti.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube