CHP yaşananları hak etmiyor!

ALİ ZAN

Kırmızı liste, Mavi liste çekişmesine tepki gösteren vatandaşlar iki listenin mimarı olarak bilinen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve CHP Hatay’ın emektar isimlerinden Avukat Servet Mullaoğlu’na ‘Birlikte hareket edin’ çağrısında bulundular.

Günlerdir süren mahalle delege seçimlerinin neredeyse tamamında meydana gelen gergin havayı adres olarak gösteren CHP tabanı, son olarak Armutlu mahallesinde çıkan arbedeye dikkat çektiler ve tepki dozunu arttırdılar.

CHP’nin bir bütün olduğunu dile getiren partililer “Armutlu mahallesinde yaşanan olaylardan büyük üzüntü duyduk. CHP Hatay ayağı bu yaşananları hak etmiyor. Başını BŞB Başkanı Lütfü Savaş, Milletvekili Mehmet Güzelmansur gibi isimlerin çektiği Mavi liste ile CHP’nin emektar ismi Servet Mullaoğlu ve İl Başkanı Halil İbrahim Özgün’ün oluşturdukları kırmızı liste önce partide ki bütünlüğü ardından da vatandaşları bölerek kavgalara neden olmuştur. İnsanlar birbirleriyle yumruklaşacak, birbirlerini yaralayacak duruma gelmişse listeleriniz batsın diyoruz” dediler.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube