Çifte standart niye?

ALİ YOLCU

Karayolları Müdürlüğünün hizmet alanında yer alan yeşil alanlar için yürütülen bakım çalışmaları büyük beğeni topluyor. Benzer özenin diğer yetkili birimlerin sorumluluk alanında yer alan alanlarda da yürütülmesini isteyen vatandaşlar her iki alandan örnek vererek yaşanan sorunu anlatmaya çalıştı.

Haber Merkezimizi telefonla arayarak çekim yapmasını sağlayan vatandaşlar, “Bakın her iki bölge de Antakya’da bir tarafı yemyeşil ve özenle bakılırken diğer bir tarafı kuru otlardan ibaret” dediler

Bunun nedeninin sorgulayan vatandaşlar “Bu kadar basit bir çalışmayı bile yapmayacaksak ne resmi kurumlara ihtiyaç var ne de Belediye birimlerine” şeklinde sitem ettiler.

Konuya ilişkin görüş bildiren vatandaşlar Refüjlerde yaşanan bu sorunun sulama sorunundan kaynaklı olabileceğini hatırlatarak, bazı bölümlerin kuru olmasının en büyük nedeninin sulama sorunu olduğunu ileri sürdüler. Belediye ilgili birimlerine seslenen vatandaşlar, sulama suyu konusunda özel bir çaba içinde olunmasını istediler ve konunun özenle irdelenmesini rica ederek konunu takipçisi olacaklarını dile getirdiler.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube