Çınarlı’ya yeni spor tesisi

SPOR SERVİSİ

İskenderun Çınarlı mahallesine çok amaçlı park ve spor tesisini iş insanı Nazmi Ceylan ve yöneticisi olduğu firması Ceylan inşaat yapacak.

Mahalle sakinlerinden Nazmi Ceylanın konuya ilişkin düzenlediği toplantıya katılan İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ve Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yöre sakinlerinin sorun ve talepleri ile önerilerini mahallede dinledi.

Kurban kesilerek karşılanan Kaymakam Yönden ve Belediye Başkanı Tosyalı’nın ziyaretine, Belediye Başkan yardımcıları ve yöre mahallelerin muhtarları da katıldı.

Ziyarette konuşan Başkan Tosyalı, “Çınarlı mahallesine çok amaçlı park, spor tesisi ile muhtarlık civarına millet bahçesinin Ceylan İnşaat tarafından yapımı için karar aldık. Bölge halkına hayırlı uğurlu olsun. Hizmete devam edeceğiz. Vatandaşın belediyeye gelmesini beklemeden onları mahallelerinde ziyaret edip, talep edilen hizmetlerin hızla gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Sorunları yerinde tespit edip belediyenin imkânları ölçüsünde çözüm buluyoruz. Vatandaşlarla her zaman iç içeyiz. Göreve geldiğimizden beri vatandaşlarla belediyeye ziyaretleri ve bizim ziyaretlerimizle hep birlikteyiz. Çınarlı mahallesinde de vatandaşların çalışma ve projelerimizle ilgili görüşlerini, taleplerini dinledik. Bu talepler doğrultusunda yön verdiğimiz çalışmalarla tüm mahallelerin istifade etmesini sağladığımız hizmetler devam edecek” değerlendirmesini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube