Çocuk sahibi olmak için gitmedikleri yer kalmamıştı!

Mozaik Tüp Bebek Merkezinde bir mucize daha..

GÜLŞAH DÖNMEZ

Çocuk sahibi olmak için Türkiye’de birçok tüp bebek merkezinde tedavi gören ama bir türlü olumlu sonuç elde edemeyen Mehmet-Semanur çifti tedavi gördükleri Mozaik Tüp Bebek Merkezi’nde hayallerini gerçekleştirdiler.

Mozaik Tüp Bebek Merkezi Direktörü Op. Dr. Koray Altunay’ın kontrolünde tüp bebek tedavileri yapılan Mehmet-Semanur çiftinin mutlulukları gözlerinden okunurken başarıları ile tüm Türkiye’de marka olan Mozaik Tüp Bebek Merkezinde mucize bebek ve anne onuruna pasta kesimi yapıldı.

Mehmet-Semanur çifti ile birlikte basın mensupları ile bir araya gelen Mozaik Tüp Bebek Merkezi koordinatörü Kadın Doğum ve Tüp bebek uzmanı Op. Dr. Koray Altunay yaptığı açıklamasında, “Mehmet-Semanur çifti Türkiye’nin çeşitli yerlerinde defalarca tüp bebek denemesi yapmış bir çiftti. Birçok büyük şehri dolaştıktan sonra Mozaik Tüp Bebek Merkezi’nin başarısını duydular ve bebek sahibi olabilmek için Gaziantep’ten Antakya’ya geldiler. Mozaik Tüp Bebek Merkezinde yapılan tedavi ile mucize gerçekleşti ve Semanur şu an 28 haftalık gebe. Merkezimiz 6 yıllık tecrübesi ile ailelerin yüzünü güldürmeye devam ediyor, son teknolojik donanımlar ve üst düzey tecrübe ile hastalarımıza hizmet ediyoruz.  Şehir dışından başarımızı duyup merkezimize gelen ve mutlulukla ayrılan çok sayıda hastamız oldu. Semanur ve Mehmet onlardan sadece bir çift. Hemşerilerimizi merkezimize bekliyoruz, onlar büyük şehre gideceklerine büyük şehri onların ayağına getirdik. Eğitimlerimin hepsini Ankara’da yaptım. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Ardından ihtisasımı ve tüp bebek eğitimini de Ankara’da aldım. Herkesi tecrübemizden faydalanmaya davet ediyorum. “dedi.

Heyecanı ve mutluluğu gözlerden kaçmayan anne adayı Semanur yaptığı açıklamasında, “Türkiye’nin birçok merkezinde defalarca tedavi olduktan sonra umutsuzca memleketimiz Gaziantep’e döndük. Son bir umutla başarısını duyduğumuz Antakya Mozaik Tüp Bebek Merkezi’ne geldik ve muhteşem bir ekip İle karşılaştık, burada yapılan tedavi İle gebelik gerçekleşti. Şu an 28 haftalık gebeyim ve biz bir aile olduk artık. Mehmet bu mucizeyi gerçekleştirdiği için Doktorumuz Koray Altunay’a çok teşekkür ediyoruz .”dedi.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube