Çocuklarımızın başarısı öğretmenlerimizden geçiyor

HABER MERKEZİ

Hatay Valisi Rahmi Doğan, ‘24 Kasım Öğretmenler Günü’ dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan ve öğretmenlerimizi temsilen bir grup öğretmeni makamında kabul etti.

Gerçekleşen kabulde konuşan Vali Doğan, öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutlayarak ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti. “24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla tüm eğitim camiasının öğretmenler gününü kutluyorum. Eğitim bizim için çok önemli çünkü gayri safi milli hasılamızın büyük bir bölümünü eğitime ayıran bir ülkeyiz. Çağdaş ülkeler seviyesine çıkmanın yine tek yolu eğitime yatırım yaparak gençlerimizi, çocuklarımızı iyi eğitebilmektir. Dolayısıyla biz de devletimizin bütün imkanlarını seferber ediyoruz. Ecdadımız nasıl bu toprakları bize emanet ettiyse bizde bu toprakları çocuklarımıza emanet edeceğiz. Çocuklarımızın uluslararası arenada yarışabilmeleri ve ülkemize daha iyi yarınlara taşıyabilmeleri için daha iyi bir donanıma sahip olmaları gerekiyor. Bunun yolu da siz öğretmenlerimizden geçiyor. Bu vesileyle tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum” dedi

İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan ise öğretmenler günü münasebetiyle ilimiz genelinde gerçekleştirilecek etkinlikler hakkında bilgiler verdi ve kabulünden dolayı Vali Doğan’a teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube