Cumartesi günü için elektrik kesintisi uyarısı!

HABER MERKEZİ

Hatay’da bakım ve onarım çalışması nedeniyle Cumartesi günü (yarın) elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.

Cumartesi günü kesinti yapılacak yerler şöyle:

Hatay’ın Antakya İlçesi Ekinci Mahallesi Tümer, Cengiz ve Sönmez Sokaklarına 8:30-16:30 saatleri arasında AG-Hizmet Alım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Hatay’ın Antakya İlçesi Derince ve Akhisar Mahallelerine 8:45-16:45 saatleri arasında AG-Hizmet Alım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Hatay’ın Antakya İlçesi Serinyol Mahallesi Mert, Yıldırım, Güneş, Paksoy, Demirbilek,  Erek, Ata, Girişken, Oktay (Atatürk), Sinan, Sencari, Kurtuluş, Samanlık, Derya, Dumlupınar, Sunal, Çerez, esin, Malik Altın, Bedir, Çiçek ve Çiğdem Sokakları ile Tahtaköprü Mahallesi Yıldırım, Kışla ve Cami Okul Sokakları, Uzunaliç Mahallesi Dönmezler, Balcılar, Saygılılar ve Orta Sokaklara 9:30-11:30 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Hatay’ın Arsuz İlçesi Kale Mahallesine 9:00-17:00 saatleri arasında YG-Bakım Onarım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Hatay’ın Antakya İlçesi Akhisar ve Anayazı Mahallelerine 9:00-17:00 saatleri arasında YG-Hizmet Alım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Hatay’ın Payas İlçesi Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Kaymak, İğde, Şehit Yüzbaşı Ali Oğuz, Özkul Çolak, Şahin ve Bayar Sokaklarına 9:00-17:00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Hatay’ın Reyhanlı İlçesi Kuşaklı, Alakuzu ve Akyayla Mahallelerine 9:00-16:00 saatleri arasında YG-Bakım Onarım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube